APBWG NA SPOTKANIU Z PREZYDENTAMI POLSKI I CHORWACJI

Agencja Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej wzięła udział w Polsko-Chorwackim Forum Gospodarczym, które odbyło się 28 stycznia 2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

W dniach 27–29 stycznia 2016 r. przebywała w Polsce delegacja chorwackich przedsiębiorców, towarzysząca oficjalnej wizycie Prezydent Republiki Chorwacji, Pani Kolindy Grabar Kitarovic.

Z tej okazji Krajowa Izba Gospodarcza, we współpracy z Ambasadą Chorwacji w Polsce, Chorwacką Izbą Gospodarczą oraz Polsko-Bałkańską Izbą Handlową, zorganizowała Forum Biznesu Polska – Chorwacja, z udziałem Prezydenta RP oraz Prezydent Chorwacji.

W spotkaniu wzięło udział ponad stu polskich i chorwackich przedsiębiorców.

W trakcie Forum Gospodarczego z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy i Prezydent Chorwacji Kolindy Grabar-Kitarović rozmawiano o rozwoju wspólnych projektów gospodarczych.

W składzie ponad 50 osobowej grupy biznesu chorwackiego, która towarzyszyła wizycie Pani Prezydent, znajdowały się największe firmy z branż: energetyka, kolejnictwo, przemysł rolno-spożywczy, przemysł drzewny i meblowy, maszynowy, farmaceutyczny, turystyka, logistyka i inne.

.

img_5582.jpg

.

img_5498.jpg

.

img_5507.jpg

.

img_5590.jpg