MISJA GOSPODARCZA DO CHORWACJI - REJESTRACJA ROZPOCZĘTA!

Agencja Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej, wspólnie z chorwackim miesięcznikiem dla przedsiębiorców "Poduzetnik",  zaprasza przedstawicieli polskich firm do udziału w misji gospodarczej w Chorwacji. Misja będzie okazją do spotkań chorwackich i polskich przedsiębiorców.  Spotkanie odbędzie się w dniach 14 - 17  października 2015 r  w Osijeku w Slavoniji. 

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych podjęciem współpracy w następujących branżach: rolnictwo, przemysł spożywczy, branża budowlana, turystyka, energia odnawialna, sektor IT, ochrona środowiska, inwestycje w strefach ekonomicznych, branża motoryzacyjna. Chcemy, aby to spotkanie miało konkretny charakter .Przedsiębiorcy będą mieli okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów o współpracy.

Po wejściu Chorwacji do UE żadne bariery ekonomiczne nie ograniczają współpracy z Chorwacją, a zainteresowanie inwestorów rozpoczęciem działalności na polskim i chorwackim rynku jest coraz większe.
Dla Polski Chorwacja jest ważnym strategicznie partnerem biznesowym, w tym również oczywiście i Slavonija. Dużo polskich firm chce tam inwestować w celu rozwijania wzajemnej wymiany handlowej.

Wspólne działania umożliwią osiągnięcie konkretnych rezultatów w wielu dziedzinach wymienionych wyżej. Szczególnie ciekawa zaś jest kwestia wykorzystania środków z funduszy unijnych. Polska jest przykładem kraju, który doskonale wykorzystał pieniądze z UE.

 

Ze strony chorwackiej, oprócz przedsiębiorców udział w wydarzeniu wezmą przedstawiciele lokalnych władz oraz agencji rozwoju.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!

PIERWSZE TRZY OSOBY  OTRZYMUJA RABAT W WYS. 5%!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


Więcej informacji tutaj (Zaproszenie na misję gospodarczą) oraz tutaj (Program misji gospodarczej polskich przedsiębiorców do Osijeku)

.

null