Wzięliśmy udział w Konferencji Web Summit


Agencja Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej wzięła udział w konferencji Web Summit, która odbyła się w dniach 07. - 10.11.2016 r.w Lizbonie.


dsc_0308.jpgWeb Summit jest największą konferencją w Europie z obszaru nowych technologii i biznesu. To cykliczne wydarzenie, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2010 r. w Dublinie. Web Summit to doskonała okazja do spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku IT z całego świata, inwestorów i przedsiębiorców. Na konferencji są obecni zarówno przedstawiciele start-upów, najsłynniejszych firm nowych technologii, jak i ponad 500 firm venture capital, poszukujących pomysłów, w które mogliby zainwestować. Zainteresowanie targami rośnie z roku na rok, a statystyki mówią same za siebie: na tegoroczną edycję bilety kupiło ponad 50 tys. osób ze 165 krajów, jest to największe wydarzenie technologiczne w Europie.


img_0115.jpgimg_0112_1.jpg


Jednym z najciekawszeych wystapień było spotkanie z Bob'em Greifeld'em (CEO, Nasdaq), Dave'em McClure'em (Founder, 500 Startups), czy Sarah Friar  (CFO, Square).


img_0172.jpgimg_0171.jpg

.

Obok wielu wydarzeń konferencji Prezes naszej Agencji miała okazję wziąć czynny udział w trzech dyskusjach przy okrągłym stole obejmujących następujące obszary:

1. Are there more barriers to raising funds for female founders? (prowadzenie: Jonathan Melhuish -Sprague & Stewart Noakes, Koncept)

2. Selling to enterprise (prowadzenie: Daniel Saks, Appdirect) 

3. Women Startup CEOs: Changing Perceptions, (prowadzenie: Bernard Moon, SparkLabs Global Ventures).

Pani Prezes została również zaproszona do udziału w sesji AMA (Ask Me Anything) z Phil'em  Libin'em, MD w General Catalyst Partners.img_0154.jpgimg_0107.jpgimg_0098.jpgimg_0097.jpg


 

Uczestnicy Web Summit mieli również niepowtarzalną okazję wzięcia do udziału w ceremonii otwarcia sesji na NASDAQ na żywo.img_0224.jpg

..