Wzięliśmy udział w Kongresie Managera „Change management – jak efektywnie wprowadzać zmiany i nimi zarządzać?”

null

Kongres Managera „Change management – jak efektywnie wprowadzać zmiany i nimi zarządzać?” odbył się 26-27 marca 2015 r. w Katowicach. Kongres miał na celu zgromadzenie managerów zarządzających firmami w różnych branżach ( administracja publiczna, bankowość, produkcja, reklama, retail) i ukazanie, jak ważne jest wprowadzanie zmian w organizacji. Interesujące wystąpienia i ciekawe studia przypadków przedstawili eksperci, którzy odnieśli sukcesy w dziedzinie zarządzania zmianą.

Program Kongresu to przede wszystkim prelekcje ( w 4 strumieniach tematycznych – Change Innovations, Resistance to Change, Change Management Tools, Best Practices in Change Management), panel dyskusyjny: “Zmiana jako czynnik dający przewagę konkurencyjną” a drugiego dnia 8 strumieni warsztatów do wyboru. null

Prelekcje poprowadzili eksperci w dziedzinie zarządzania zmianą, a wśród nich m.in.prof. Pascal Brassier z Uniwersytetu Auvergne we Francji, Liam Cassidy – Dyrektor Zarządzający LCL Consult,Joe Ryan – Trener i Doradca w LCL Consult, Krzysztof Urbanek – Członek Zarządu ORLEN OIL, Olaf Szymanowski – Prezes Empik, Marek Kuzaka – Prezes Zarządu AMS Sp. z o.o.,Oktawiusz Kacza – Dyrektor ds. Organizacji Banku i Zarządzania Projektami BNP Paribas Bank Polska SA, Wojciech Kuryłek – Dyrektor Centrum Restrukturyzacji i Windykacji w PKO BP, Janusz Kasperek – Prezes Zarządu Sanpol Sp. z o.o., Tomasz Kotowski – Dyrektor Zarządzający Krause Sp. z o.o., Michał Opieczyński – Dyrektor Departamentu EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Anna Burakowska – Dyrektor Handlowy Business Lease Poland Sp. z o.o. 

null

Jednym z głównych wydarzeń Kongresu Managera była Aukcja Charytatywna, która uświetniła uroczysty bankiet pierwszego dnia Kongresu. Dochód z aukcji organizatorzy postanowili przekazać na potrzeby Hospicjum Cordis w Katowicach, które już od 24 lat otacza wielospecjalistyczną opieką stacjonarną i domową dorosłych i dzieci dotkniętych przede wszystkim chorobą nowotworową.

W Kongresie wzięli udziałi Prezesi, Dyrektorzy Generalni, Dyrektorzy Zarządzający, Managerowie oraz inne osoby, które wdrażają zmiany w swoich organizacjach.