F

 

O nas

Witamy na stronie Agencji Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej.

Inicjujemy i wspieramy rozwój stosunków gospodarczych pomiędzy polskimi i bałkańskimi podmiotami gospodarczymi. Tworzymy wspólną platformę dla ekspansywnych działań polskich i bałkańskich firm, która pozwoli na efektywne wykorzystanie potencjału rynkowego wszystkich krajów.

Łączymy firmy i instytucje z różnych branż, zainteresowane polsko - bałkańską współpracą gospodarczą, a także specjalistów z dziedziny finansów, prawa, marketingu, medycyny i kultury.

Agencja Polsko-Balkańskiej Współpracy Gospodarczej jest kompetentnym partnerem skoncentrowanym wokół wszystkich aspektów związanych z projektami internacjonalizacji przedsiębiorstw, począwszy od analiz rynkowych, poprzez kojarzenie partnerów handlowych, a skończywszy na wsparciu przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych oraz wykorzystaniu różnych możliwości finansowania działalności przedsiębiorstw – zarówno w krajach bałkańskich, jak i w Polsce.

Jesteśmy aktywnym członkiem Polsko-Chorwackiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Jeżeli myślisz o ekspansji swojej firmy na rynek Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Słowenii, Czarnogóry, Albanii, Bułgarii, czy Rumunii, zapraszamy do kontaktu.